سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب و خشک

 

قبل از اینکه اقدام به خرید ضد آفتاب کنید باید پوست یا همان پوسه خود را بشناسید. پوسه چرب، خشک و یا معمولی هر کدام محافظت کننده مخصوص به خود را نیاز داشته و شما نمی توانید مثلا برای پوسه چرب از ضد آفتاب مخصوص پوست های خشک استفاده کنید و برعکس. چون این کار به جای محافظت از پوسه باعث آسیب بیشتر به ان می شود. هر پوسه ای ساختار مخصوص به خود را دارد. چرب یا خشک و معمولی بودن آن باید در انتخاب همه لوازم ارایشی و بهداشتی مد نظر قرار گرفته و مطابق با آن کرم ، صابون و محافظت کننده و سایر لوازم ارایشی خود را بخرید.

 

بهترین مارک کرم و بهترین قیمت ضد آفتاب کدام است

 

برای پوسه های چرب باید از محاقظت کننده های فاقد چربی استفاده شود چون ضد آفتاب هاییکه چربی دارند و قیمت ضد آفتاب  بخاطر این چربی ها زیاد است، باعث می شوند این نوع پوسه ها چرب تر شده و جوش بزنند برای همین در ادامه چند نوع محافظت کننده مناسب این نوع پوست ها را معرفی می کنیم:

 

مورد Murad:  spf 30/PA 

هر نوع ضد آفتابی که استفاده می کنید بهتر است بدانید 30 دقیقه قبل از خارج شدن از محل کار یا خانه باید آن را روی صورت و دست مالیده و به ارامی ماساز دهید تا بهترین تاثیر را داشته باشد. اگر دایما در معرض آفتاب هستید برای محافظت بیشتر  تجدید هر دو ساعت یکبار محافظت کننده پوست ضرروی بوده و کمک می کند آفتاب آسیب خیلی کمتری به پوست بزند. ضد آفتاب مورد در مدل های ساده و رنگی تولید می شود که می توانید بر اساس رنگ پوستتان ان را انتخاب کنید. برند مورد توسط دکتر مورد پایه گذاری شده و علاوه بر محافظت از پوسه با موادی که در محصولات آن بکار فته است ترمیم لایه های اسیب دیده هم صورت می گیرد. انتی اکسیدان های موجود در این محافظت کننده باعث می شود نسبت به سایر ضد آفتاب ها نقش محافظت کنندگی بیشتر و بهتری داشته باشد.

 

کرم ضد آفتاب ساسکین برای پوست های چرب

ساسکین رتبه دوم را در بین برند های معروف داشته و به خاطر ترکیبات خاص آن پوسه را در برابر اشعه آفتاب و ایجاد لک و جوش محافظت می کند. محافظت کننده ساسکین به صورت رنگی تولید شده و خانم هاییکه علاقه دارند همزمان از یک برند به جای کرم پور و ضد آفتاب استفاده کننده می توانند آن را خریداری کنند. و قیمت ضد آفتاب ساسکین نیز بخاطر موادش بیشتر از سایرین است.

 

کلینانس کرم ضد آفتابی با عملکرد کنترل چربی

این محافظت کننده برای پوست های چرب تولید شده و عملکرد بسیار خوبی در برابر اشعه آفتاب از خود نشان داده است. فیلترهای ارگانیک و شیمیایی که در این محصول به کار رفته ضریب جذب اشعه های مضر را پایین آورده و پوسه را در برابر جوش ، لک و آکنه محفوظ نگه می دارد. قیمت ضد آفتاب کلینانس نسبت به قبلی مناسبتر است

 

نورا اکسفولیاک کرم ضد آفتابی حاوی مرطوب کننده

Spf این ضد آفتاب 25 بوده و برای محافظت در برابر اشعه آفتاب کفایت می کند. علاوه بر اینکه خاصیت مرطوب کنندگی آن باعث شده است به عنوان یک محصول دو کاربرده طرفداران زیادی داشته باشد. افردای که زیاد عرق می کنند توصیه می شود از این محافظت کننده استفاده کنند چون مقاومت خوبی در برابر تعریق دارد.

 

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست های چرب

 

ژل محافظت کننده ای سی ام ACM 

این محصول بی رنگ بوده و برای افرادی که تمایل دارند کرم روی پوستشان مشخص نباشد بسیار مناسب است. SPF بکار رفته در این محافظت کننده 25 است و به خاطر ترکیبات ضد چربی برای پوسه های حساس و چرب مورد استفاده قرار می گیرد. ورزشکاران و افرادی که فعالیت بدنی زیاد دارند توصیه می شود از این برند و محصول استفاده کنند. قیمت ضد آفتاب بخاطر حساس بودنش و استفاده زیاد ورزشکاران از آن بیشتر از سایرین است

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

پوست های خشک نسبت به نوع چرب آن حساس تر و شکننده تر هستند و زودتر چروک می شوند برای همین باید محافظت از آنها با دقت و وسواس بیشتری هم انجام شود. افرادی که پوسه خشک دارند هیچ وقت بدون کرم محافظت کننده نباید در قابل نور مستقیم خورشید قرار بگیرند چون احتمال بروز لک و آکنه در آنها بیشتر است. در ادامه چند مورد ضد آفتاب برای پوست های خشک را معرفی می کنیم:

 

کرم ضد آفتاب هلیونیچر برای پوست های خشک

این کرم محافظت کننده SPF 50 داشته و در برابر آب و عرق مقاوم است . علاوه بر موارد مذکور به علت داشتن مرطوب کننده قوی برای پوست های خشک بسیار مفید بوده و انها را در برابر چروک و حساسیت محافظت می کند.

 

کرم محافظت کننده بایومارین برای آنها که پوست خشک و حساس دارند

 

برای ساخت این کرم محافظت کننده از جلبک های دریایی استفاده شده است به همین دلیل خاصیت ابرسانی بالا، مقاومت در برابر تعریق ،جلوگیری از خشکی و چروک و حساسیت و جلوگیری از التهاب و قرمزی ناشی از نور آفتاب داشته و برای پوسه های خشک بسیار مناسب خواهد بود. بایومارین از بروز لک و آکنه جلوگیری کرده و پوست را هم روشن می کند.